Magazyn „Dom & Wnętrze” w nowym formacie

dom i wnętrze 11 2014

Konkurs dla czytelników z atrakcyjnymi nagrodami, specjalny dodatek o designie lat 60. oraz wyjątkowe sesje zdjęciowe w domach u znanych artystów – to wszystko znalazło się w najnowszym, urodzinowym wydaniu magazynu „Dom & Wnętrze”, który ukazał się na rynku.

Miesięcznik „Dom & Wnętrze” już od roku wydawany jest w nowej formule. Magazyn ma nowoczesny, dynamiczny layout, prezentuje ekskluzywne materiały zdjęciowe, a przede wszystkim łączy tematykę designu i urządzania wnętrz z elementami lifestylowymi.

Z okazji jubileuszu „Dom & Wnętrze” zaprasza swoich czytelników do udziału w konkursie, w którym do wygrania są designerskie przedmioty ufundowane przez firmy Smeg Bosch, Teka, Happy Barok czy La Stilla.

W listopadowym numerze czytelnicy znajdą m.in.: listę marzeń – 50 obiektów pożądania, czyli pięknych, niebanalnych i świetnie zaprojektowanych rzeczy jak: najsłynniejsze krzesło świata czyli Panton Chair projektu Vernera Pantona, skuter Vespa czy puderniczka projektu Marcela Wandersa.

W numerze także rozstrzygnięcie konkursu Rzecz Doskonała Dom & Wnętrze – Redakcja agrodziła najciekawsze projekty, twórców oraz wydarzenia w świecie polskiego designu oraz sesje wykonane w domach znanych artystów: królowej performance’u Mariny Abramowić, włoskiego designera Fabio Novembre oraz słynnej projektantki bielizny Chantal Thomass.

W prezencie dla czytelników ukaże się specjalny dodatek o polskim i światowym wzornictwie lat 60. XX wieku. Jest to fragment mającej premierę w połowie listopada książki „Lata 60. XX wieku. Sztuka użytkowa” Joanny Hubner – Wojciechowskiej.

Najnowszy numer „Dom & Wnętrze” (cena 12,99 zł) wydany jest w nowym formacie 213 x 275 mm i liczy 174 strony. Dodatek ma 24 strony.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.