„Dom&Wnętrze” jako dwumiesięcznik

dom wnetrze 9 2016

W czwartek, 18 sierpnia br. na rynku pojawił się wrześniowo-październikowy numer magazynu „Dom&Wnętrze”. Nowe wydanie pisma, ukazującego się po raz pierwszy jako dwumiesięcznik, zaprezentuje m.in. sześć inspirujących aranżacji miejsc do pracy, nowojorski loft skandynawskiego designera oraz kameralny warszawski azyl scenografa Borysa Kudlicki.

W numerze redakcja przedstawia wyjątkowe wnętrza: segment z lat 30. urządzony w niezwykłych, neonowych barwach, surowy beton w domu w Finlandii, pomysłowo urządzony apartament w najwyższym wieżowcu w Polsce oraz skandynawskie klimaty w lofcie na Manhattanie. Czytelnicy znajdą w numerze również obszerną relację z Biennale Architektury w Wenecji, pomysły na aranżację kuchni w czterech najmodniejszych stylach, dziesięć propozycji designerskich półek na książki oraz najnowocześniejszych podłóg, a także – w dziale „Ikony designu” – opis dywanu „Japanese Folklore” projektu Jaime Hayona.

Wrześniowo-październikowy numer magazynu „Dom&Wnętrze” pojawił się w punktach sprzedaży w cenie 12,99 zł, w objętości 172 stron.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.