„Kuchnia i Łazienka” – specjalne wydanie „Dom&Wnętrze”

kuchnia i łazienka

Piękne, praktyczne i idealnie zaprojektowane kuchnie i łazienki, a także wnętrza w dobrym stylu oraz trendy, porady i nowości rynkowe – to wszystko znajdzie się w specjalnym wydaniu miesięcznika „Dom & Wnętrze” zatytułowanym „Kuchnia i Łazienka”. Numer jest już na rynku.

Wydanie jest podzielone na dwie części. W „Kuchni” czytelnicy znajdą przykłady oryginalnych wnętrz kuchennych oraz gadżetów w stylu vintage, propozycje elementów wyposażenia w bieli, w złocie i w kolorze, prezentacje naturalnych kuchni w drewnie oraz tych bardziej tradycyjnych i eleganckich, a także przegląd najnowocześniejszych na rynku piekarników, płyt kuchennych, ekspresów do kawy, pochłaniaczy, lodówek i kuchenek wolno stojących.

W dziale „Łazienka” pojawią się wnętrza urządzone według najnowszych trendów, przykłady wyposażenia w kolorze białym, czarnym i miedzianym oraz aranżacji łazienki w klimacie salonów, przegląd najmodniejszych baterii łazienkowych, pralek i suszarek, wanien, umywalek oraz nowych rozwiązań w zakresie brodzików prysznicowych.

„Kuchnia i Łazienka” – wydanie specjalne miesięcznika „Dom&Wnętrze” pojawiło się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 28 kwietnia br. i będzie dostępne na rynku przez trzy miesiące. Numer kosztuje 19,99 zł i zawiera 100 stron w formacie 231 x 274 mm.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.