Magazyn „Dom & Wnętrze” – podwójny numer

dom & wnętrze 7 2015

Ukazało się lipcowo-sierpniowe wydanie miesięcznika „Dom & Wnętrze”. Czytelnicy znajdą w nim prezentacje wyjątkowych domów wakacyjnych, propozycje mebli i dodatków inspirowanych naturą oraz nowe wzory niezwykłych dywanów.

Wydanie przedstawia pięć miejsc, które są wakacyjnymi azylami dla swoich właścicieli, m.in. dom w RPA, mieszkanie w Sopocie, apartament w Monako, dom w Warszawie oraz marokański riad w Marrakeszu. Zainteresowanym m.in. wakacyjnym wystrojem wnętrz redakcja proponuje dodatki z morskimi akcentami, projekty zainspirowane jedzeniem, ręczne plecionki z rattanu, bambusa i trawy, efektowne wazony w różnych stylach oraz designerskie gadżety, które przydadzą się w kuchni.

Swoje mieszkanie pokazuje Rafał Dominik, malarz, twórca filmowy, projektant mebli oraz autor tekstów piosenek. Czytelnicy mają też okazję poznania projektów szwedzkiej kobiecej grupy „Front” oraz młodej projektantki Malwiny Konopackiej. Redakcja zabiera czytelników w podróż po Szczecinie, który ostatnio stał się bardziej popularny dzięki nowemu budynkowi Filharmonii.

Lipcowo-sierpniowe wydanie magazynu „Dom & Wnętrze” pojawiło się w punktach sprzedaży prasy 25 czerwca br. w cenie 12,99 zł. Numer zawiera 172 strony.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.