„Wysokie Obcasy Extra” z kuponami rabatowymi i prezentem

O niepewności wyjaskrawionej przez pandemię, genezie kobiecego pożądania oraz magii rutyny – m.in. o tym będzie można przeczytać we wrześniowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” (Agora). Magazyn pojawi się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 20 sierpnia br. w cenie 9,99 zł i będzie dostępny także w wersji z prezentem (cena 9,98 zł) – plastrami do depilacji twarzy marki Joanna. W wydaniu znajdą się również kupony zniżkowe do – 80% na zakupy w ramach akcji rabatowej „Weekend zniżek”, która odbędzie się w dniach od 17 do 19 września br.

– Zmiany, których wszyscy doświadczamy w pandemii? – To okazja, żeby na nowo odkryć swoje mocne strony i słabości. W tym trudnym okresie musimy skomunikować się z naszymi duszami, umysłami, świadomością – mówi Mai Staniszewskiej w szczerej rozmowie o akceptacji siebie następującej z upływem czasu, ruchu #Metoo i portalach randkowych bohaterka wrześniowej okładki „Wysokich Obcasów Extra” – 62-letnia Sharon Stone. Aktorkę już niebawem będzie można będzie oglądać w nowej produkcji Netflixa „Ratched” (premiera 18 września br.).

W nowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” temat duchowości porusza też Andrzej Dragan – fizyk i fotograf. – Pytania o ludzkiego ducha są również zbyt trudne, by udzielić na nie teraz sensownej odpowiedzi. (… ) Jesteśmy, niestety, za głupi, by porywać się na coś większego bez narażania się na plecenie bzdur. Wszystko poza tym to arogancja albo naiwność – przyznaje w wywiadzie Doroty Wodeckiej.

We wrześniowym wydaniu magazynu będzie można przeczytać więcej inspirujących rozmów – w tym jeden z ostatnich wywiadów ze zmarłą w tym roku Renatą Pajchel, wybitną fotosistką, która profesję tę podniosła do rangi sztuki – o wspomnieniach z planów filmowych takich produkcji, jak „Polowanie na muchy”, „Brzezina”, „Trzecia część nocy”,  czy „Wesele”. Natomiast w części poświęconej kulturze – rozmowę  Kuby Armaty z aktorem Gaelem Garcíą Bernalem o życiu po czterdziestce czy Wojciecha Staszewskiego z liderem zespołu „Blizna” Jarosławem Janiszewskiem. Na łamach miesięcznika nie zabraknie również rekomendacji nowości książkowych, filmowych czy muzycznych. W dziale Kariera pojawi się temat problemów związanych z romansem w pracy, a w sekcji poświęconej psychologii specjaliści będą mówić o niepewności oraz sztuce rozmowy z dziećmi na niełatwe tematy. Dodatkowo, w części poświęconej nauce będzie można przeczytać o zbawiennym wpływie rutyny na zdrowie psychiczne w czasach niepewnej codzienności.

W magazynie czytelniczki i czytelnicy  znajdą kupony zniżkowe do -80% na zakupy w sklepach online i stacjonarnych w całej Polsce. Będzie można z nich skorzystać w ramach akcji rabatowej „Weekend zniżek”, która odbędzie się w dniach od 17 do 19 września br.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.