„Joy” z odświeżoną makietą

joy_08_2013

Sierpniowe wydanie magazynu „Joy” ukazało się z odświeżoną makietą, do której wprowadzono więcej koloru i wyróżników graficznych. „Joy”  powraca także do poprzedniej stylistyki okładek, która wyróżniała magazyn na rynku.

Nowy „Joy”  to jeszcze więcej mody i urody: rozbudowane sesje zdjęciowe, prezentacja trendów na nadchodzący sezon, moda dla dziewczyn z trudnymi sylwetkami, sesja zdjęciowa z gwiazdą, prezentującą jej indywidualny styl – w tym numerze Redakcja przegląda garderobę Olgi Bołądź, znane blogerki oceniają wpadki modowe. W numerze  także spektakularne metamorfozy oraz przydatne porady urodowe przedstawiające makijaże i zabiegi krok po kroku, tak aby Czytelniczka mogła wykonać je samodzielnie.

Od najnowszego numeru w magazynie pojawi się jeszcze więcej tematyki związanej z najbardziej popularnymi gwiazdami – raporty, artykuły i wywiady. W tym wydaniu muzyczne inspiracje Eweliny Lisowskiej, gwiazda, mówi o gwiazdach, czyli Jakóbiak prywatnie, najbardziej pożądany wampir świata Alexander Skarsgård o swoim wolnym czasie, związki i miłości Ryana Reynoldsa.

NOWOŚCI W JOY:

– Nowa, wakacyjna cena 2,99 zł (w tym VAT 8%)

– Odświeżona makieta: więcej kolorów i wyróżników graficznych

– Okładka ze zbliżeniem na twarz gwiazdy numeru

– Nowe rubryki oznaczone symbolem „Nowe w JOYu”

– W magazynie więcej treści dotyczących mody, urody, porad i gwiazd

– Odświeżony dział podróże:  Miejsce na czasie

(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.