„Powrót Bena” z „GALĄ”

W poniedziałek, 13 maja, do dwutygodnika „GALA” (Burda Media Polska sp. z o.o.) został dołączony film „Powrót Bena” – amerykański dramat z 2018 roku w reżyserii Petera Hedgesa, wyprodukowany przez wytwórnie LD Entertainment, Roadside Attractions i Lionsgate.

Główne role w filmie zagrali Julia Roberts oraz Lucas Hedges. Premiera filmu odbyła się 8 września 2018 podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Trzy miesiące później, 7 grudnia 2018, obraz trafił do kin
na terenie Stanów Zjednoczonych. W Polsce premiera filmu odbyła się 11 stycznia 2019.

Akcja filmu rozgrywa się podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Pięćdziesięcioletnia Holly Burns (Julia Roberts) zastaje w domu syna Bena (Lucas Hedges). Kobieta nie spodziewała się go, bo uzależniony od narkotyków chłopak powinien być w ośrodku odwykowym. Mimo obaw matka postanawia przyjąć go z otwartymi ramionami – wierzy, że Ben jest czysty i spędzą razem wspaniałą Gwiazdkę. Okazuje się jednak, że z wizytą niezapowiedzianego gościa wiąże się ogromne ryzyko. W ciągu następnej doby Holly zrobi wszystko, żeby uratować syna.

„GALA” z filmem kosztuje 29,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.