„Fakt” rozwija dodatki lokalne w Poznaniu i w Lublinie

fakt lublin

We wrześniu ukaże się „Fakt Lublin” – nowy dodatek regionalny skierowany do mieszkańców Lubelszczyzny, zaś w Poznaniu lokalna część dziennika zwiększy objętość. W obu dodatkach mieszkańcy miast znajdą wiadomości na temat najważniejszych wydarzeń lokalnych oraz praktyczne informacje o funkcjonowaniu swoich aglomeracji.

„Fakt Lublin” to zupełnie nowy dodatek regionalny, który będzie miał swoją premierę 3 września. Cztery strony poświęcone sprawom miasta będą ukazywały się w każdy czwartek w grzbiecie głównym „Faktu”.

– W Lubelskiem „Fakt” od długiego czasu jest niekwestionowanym liderem prasy codziennej. Uruchamiając dodatek „Fakt Lublin”, którego start wiąże się ze wzmocnieniem naszych regionalnych sił redakcyjnych i sprzedażowych, dostarczymy czytelnikom papierowego i online’owego „Faktu” ciekawe treści o świecie im najbliższym. Lublin jest dynamicznie rozwijającą się metropolią, pełną interesujących ludzi i wydarzeń. Chcemy być mocniejszym elementem tego krajobrazu” – mówi Marcin Biegluk, dyrektor zarządzający Faktu.

Nowy „Fakt Poznań” to odmieniony, rozszerzony dodatek regionalny, który będzie ukazywał się od poniedziałku do piątku w objętości sześciu lub ośmiu stron. Mieszkańcy Poznańskiego znajdą w nim stałe sekcje tematyczne, takie jak komunikacja i transport miejski, służba zdrowia, sprawy mieszkaniowe, zakupy, imprezy w mieście. Szata graficzna poznańskiego dodatku jest zbliżona do layoutu głównego grzbietu gazety. „Fakt Poznań” w nowej formule po raz pierwszy ukaże się 7 września.

Cena „Faktu” z dodatkami lokalnymi pozostaje bez zmian.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.