Majowy numer „Ładnego Domu” już w sprzedaży

ładny dom 5 2016

Na rynku pojawiło się już majowe wydanie miesięcznika „Ładny Dom” z drugą częścią poradnika dla budujących „ABC Budowy Domu” poświęconego dachom.

W specjalnym poradniku „ABC Budowy Domu” znalazły się najważniejsze informacje dotyczące konstrukcji dachowych – od dachów stromych i płaskich po budowę poddasza. Czytelnicy odnajdą w wydaniu wszystkie najistotniejsze zagadnienia zaprezentowane w formie encyklopedycznych haseł, które pozwolą im ustrzec się błędów oraz ustalić rzetelny harmonogram prac.

W majowym wydaniu „Ładnego Domu” redakcja podpowiada, jakie fundamenty postawić w domu energooszczędnym, jak wybrać najlepszy klimatyzator, jak prawidłowo ułożyć hydroizolację oraz jak docieplić ściany i podłogi. Czytelnicy dowiedzą się, ile wysiłku wymaga podłączenie domu do sieci wodociągowej i jak postawić okrągłe ściany. W numerze znalazł się również specjalny raport dotyczący okien, drzwi i bram.

Najnowsze wydanie miesięcznika „Ładny Dom” pojawiło się w punktach sprzedaży prasy we wtorek , 12 kwietnia br. w cenie 9,99 zł. Dodatek „ABC Budowy Domu” liczy 84 strony.

W prezencie dla czytelników magazyn ukazał się również z archiwalnym numerem „Niezbędnika ogrodnika”.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.