Podwójny „Ładny Dom” z konkursem

ladny dom 1 2015

Ponad 200 stron porad ekspertów dotyczących budowy i remontu domu, materiałów budowlanych, projektów i rynku budowlanego – to wszystko zawiera styczniowo-lutowe wydanie magazynu „Ładny Dom”, które pojawi się na rynku we wtorek, 16 grudnia br. Czytelnicy pisma będą też mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami za 50 000 złotych.

Redakcja magazynu podpowie, jak ruszyć z budową nowego domu: jak wybrać działkę i dobry projekt, jak załatwić formalności i przyłączyć media, a także na co zwrócić uwagę podczas kupna starego domu. W wydaniu znajdą się też: siedem pomysłów na ogrzewanie inne niż gazowe, porady fachowców dotyczące budowy ogrodu zimowego i filtrów wody oraz przegląd podłóg z drewna egzotycznego.

Ze specjalnego wydania „Ładnego Domu” czytelnicy dowiedzą się również, jak łatwo i skutecznie wykonać samemu proste prace remontowe, jak przygotować się do przerw w dostawie prądu, a także jakie podatki będą musieli płacić właściciele domów w 2015 roku. Ponadto w numerze pojawią się propozycje dachówek, okien z drewna i z PVC oraz sprzętu do odśnieżania.

Redakcja magazynu zaprosi czytelników do udziału w wyjątkowym, noworocznym konkursie, w którym do wygrania będą nowoczesne materiały budowlane, projekty domów, weekendy w domu na wodzie i wiele innych atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 50 000 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.