Kolejne Skarby Kibica

W piątek 5 sierpnia wraz z „Przeglądem Sportowym” i regionalnym „Sportem” ukazał się piłkarski Skarb Kibica poświęcony rozgrywkom polskiej I, II i III ligi w najbliższym sezonie. Sobotni Skarb Kibca, dotyczący rozgrywek niemieckiej Bundesligi w sezonie 2011/2012, zapoczątkuje cykl dodatków o ligach zagranicznych.

W piątkowym Skarbie Kibica, poświęconym polskim rozgrywkom ligowym w rundzie jesiennej, znajdą się informacje o składach drużyn, transferach piłkarzy i taktyce piłkarskich zespołów. W numerze pojawią się również zdjęcia drużyn występujących w I lidze, statystyki spotkań, a także dokładne terminarze meczów w nowym sezonie.

Z kolei sobotni dodatek do Przeglądu Sportowego – „Skarb Kibica Liga Zagraniczna – Niemcy” – będzie dotyczył rozgrywek ligowych w niemieckiej Bundeslidze. Czytelnicy znajdą w wydaniu informacje o składach drużyn, terminarz spotkań, sylwetki największych gwiazd, a także statystyki i ciekawostki z niemieckich boisk. Dodatek o Bundeslidze zapoczątkuje regularny cykl Skarbów Kibica poświęconych ligom zagranicznym. W środę 10 sierpnia na rynek trafi Przegląd Sportowy z dodatkiem o lidze francuskiej (Ligue 1), w sobotę 13 sierpnia o lidze angielskiej (Premier League), 20 sierpnia o lidze hiszpańskiej (LFP), a 27 sierpnia o włoskiej (Lega Calcio).

„Skarb Kibica Liga Polska. Część 2 – I, II i III Liga – Jesień 2011/2012” ukaże się w objętości 92 stron, a cena Przeglądu Sportowego z piątkowym dodatkiem wyniesie 4,50 zł. Redaktorem prowadzącym piłkarskiego Skarbu Kibica jest Roman Brzozowski. Sobotni „Skarb Kibica Ligi Zagraniczne – Niemcy” liczyć będzie 28 stron, a cena Przeglądu Sportowego z dodatkiem wyniesie 2,90 zł. Redaktorem prowadzącym wydania jest Michał Zaranek.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.