„Cztery Kąty” w niższej cenie na jubiluesz

cztery katy 11 2014

„Cztery Kąty” świętują 23. urodziny, więc jubileuszowe wydanie magazynu ukazało się w specjalnej cenie 5,99 zł. Na 140 stronach znalazły się ciekawe pomysły na aranżacje domów i mieszkań – w tym stałe rubryki w nowej formule oraz nowy dział „ Remontuj z nami” .

W jubileuszowym wydaniu „Czterech Kątów” pojawiło się jeszcze więcej praktycznych porad, dzięki którym redakcja magazynu chce nie tylko inspirować czytelników do upiększania swoich mieszkań i domów, ale też pomagać im przeprowadzaniu zmian.

Nową formułę mają rubryki przedstawiające temat numeru i prezentacje mieszkań – redakcja magazynu, obok dotychczasowych zdjęć i opisów, publikuje też m.in. wskazówki dotyczące wyboru materiałów czy użytkowania oraz opinie ekspertów. Są one prezentowane na łamach miesięcznika jako „ Dobry pomysł” lub sugestie „ Warto wiedzieć” .

Nowością na łamach „ Czterech Kątów” jest też rubryka „ Remont” , która pomoże czytelnikom w samodzielnym dokonaniu zmian we wnętrzach. W pierwszej odsłonie ukazały się w niej porady, jak wymienić drzwi wewnętrzne – jak ybrać odpowiednie, co można zrobić samemu, a co warto pozostawić fachowcom.

Tematem numeru w listopadzie są łazienki w różnych aranżacjach. W „ Czterech Kątach” znalazły się też: styl eko, metamorfoza salonu z kominkiem oraz 23 piękne i praktyczne przedmioty do domu.

Listopadowe wydanie „ Czterech Kątów” można kupić w wyjątkowo niższej cenie 5,99 zł. Numer będzie dostępny także z książką „ M jak miłość” w cenie 9,99.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.