Zdrożały dzienniki

Od Nowego Roku dzienniki „Super Express”, „Rzeczpospolita”, „Dziennik Gazeta Prawna” i „Przegląd Sportowy” podniosły swoje ceny.

„Super Express” od poniedziałku do czwartku ukazuje się w cenie 1,90 zł, a więc o 10 groszy więcej niż wcześniej. Tyle samo kosztują wydania piątkowe i sobotnie – ich cena się nie zmieniła.

„Fakt” podniósł swoją cenę jeszcze w grudniu 2014. Wydania wychodzące od poniedziałku do środy i w soboty kosztują obecnie 1,90 zł (poprzednio 1,80 zł). Nie zmieniła się natomiast cena wydania czwartkowego i piątkowego – 1,99 zł.

„Przegląd Sportowy” od Nowego Roku kosztuje 2,80 zł (podwyżka o 20 groszy).

Wydania „Rzeczpospolitej” ukazujące się w dni powszednie kosztują 4,10 zł (wcześniej 3,90 zł), wydanie sobotnio-niedzielne „Rz” – 4,50 zł (podwyżka o 60 groszy).

Wyższa jest również cena „Dziennika Gazety Prawnej”, który od poniedziałku do czwartku kosztuje 3,90 zł (podwyżka o 50 groszy). Cena wydania weekendowego „DGP” pozostała bez zmian i wynosi 3,90 zł.

„Gazeta Wyborcza” podniosła cenę jeszcze w październiku br. W poniedziałki, wtorki i środy kosztuje 2,90 zł, a w czwartki, piątki i soboty – 3,30 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.