„Wysokie Obcasy Praca” już w sprzedaży

Jakie będą zawody przyszłości po koronawirusie? Czy zmiany klimatyczne znacząco wpłyną na rynek pracy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będzie można znaleźć w najnowszym numerze dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” (Agora), który ukaże się w czwartek, 28 maja br.

Tematem numeru najnowszych „Wysokich Obcasów Praca” są nowe trendy na rynku pracy – jakich kompetencji będzie wymagał pracodawca od pracowników w czasach po pandemii? Jak koronawirus wpłynie na dotychczasowy model pracy? Jakie wyzwania wywołane zmianami klimatycznymi czekają każdą z branż? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielają czołowi analitycy rynku i innowacji przedstawiając m.in. trendy cyfrowego świata, które w najbliższej przyszłości mogą zrewolucjonizować świat. W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika znajdzie się również m.in. osiem lekcji, które ludzkość powinna wyciągnąć z pandemii oraz wskazówki jak zarządzać zespołem, gdy firma jest w kryzysie.

Oprócz tego w wydaniu znajdzie się m.in. inspirująca rozmowa z Kingą Stanisławską, członkinią zarządu Europejskiej Rady ds. Innowacji, jedną z najważniejszych kobiet w europejskim świecie technologii; wywiad z Claire L. Evans, autorką książki „Pionierki internetu” czy historia kariery pierwszej kobiety-szefowej „Washington Post” Katharine Gharm. Nie zabraknie również modowych trendów na służbowy dress code po powrocie do biura oraz porad związanych z cyberbezpieczeństwem.

Nowe wydanie dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy od 28 maja br. w cenie 13,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.