Wraca „Ligowy weekend”

W piątek 29 maja 2020 r.  wraca „Ligowy weekend”, popularny wśród kibiców dodatek do „Przeglądu Sportowego” (Ringier Axel Springer Polska).

– Przerwa w polskiej ekstraklasie trwała od 8 marca. Teraz piłkarze dokończą sezon, ale już w innych okolicznościach. Na pewno kibice stęsknili się już za wiadomościami na temat swoich ulubionych drużyn. My wychodzimy im naprzeciw. W „Ligowym weekendzie” znajdą informacje na temat całej najbliższej kolejki ekstraklasy, statystyki i wywiady. Po przeczytaniu z całą pewnością będą idealnie przygotowani merytorycznie do restartu ekstraklasy – mówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”.

16-stronicowy „Ligowy weekend” ukazuje się w piątki. Wraz z gazetą, która tego dnia ma 32 strony, kosztuje 3,70 zł. Powrót dodatku spowodował niewielkie zmiany w cyklu wydawniczym. Już od tego tygodnia „Przegląd Sportowy Historia” (12 stron) wraca do wydania czwartkowego.

– W „PS” Historia tym razem skoncentrowaliśmy się na tragicznych wydarzeniach z 1985 roku. 29 maja, 35 lat temu na stadionie Heysel odbył się finał Pucharu Europy Juventus – Liverpool. Przed spotkaniem doszło do starć między angielskimi i włoskimi kibicami, w wyniku których śmierć poniosło 39 osób. W barwach „Starej Damy” występował wówczas Zbigniew Boniek i to jego zespół wtedy triumfował, ale nikt z tego sukcesu się nie cieszył – dodaje Paweł Wołosik.

Bez zmian w sobotnio-niedzielnej gazecie pozostaje „Magazyn Lig Zagranicznych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.