Wszystko dla wędkarzy

„Wędkarstwo 360” (EDIPRESSE POLSKA SA) to nowy, lifestyle’owy magazyn dla miłośników wędkarstwa i turystyki wędkarskiej, jakiego jeszcze nigdy nie było na polskim rynku, a który jest w sprzedaży od  poniedziałku, 25-ego marca.

Magazyn jest tworzony i redagowany przez najlepszych, najbardziej znanych i lubianych autorów branży wędkarskiej, medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata – pasjonatów wędkarstwa i survivalu, którzy potrafią złowić rybę nawet w najtrudniejszych warunkach i chętnie dzielą się swoją bogatą wiedzą.

„Wędkarstwo 360” promuje nowoczesne, etyczne i przyjazne dla przyrody wędkarstwo jako styl życia – bardzo ciekawą formę spędzania wolnego czasu z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Opisuje najpiękniejsze, atrakcyjne przyrodniczo miejsca w Polsce i na świecie, gdzie można spędzić miły, urlop z dziećmi i wypocząć z wędką, jak również najdziksze, najrybniejsze łowiska świata warte hardkorowej wyprawy dla wędkarskich twardzieli. Podpowiada, jak łowić polskich łowiskach coraz więcej ryb i coraz większe, rekordowe okazy. Prezentuje rynkowe hity i bestsellery, nowoczesny sprzęt wędkarski w rozsądnych (i nierozsądnych) cenach – wędki i przynęty, na które po prostu biorą ryby. Podpowiada, jak się ubrać ciepło, modnie i wygodnie, czym jeździć po drogach i bezdrożach, na czym bezpiecznie pływać po jeziorach, rzekach i morzu oraz w jaki sposób zajrzeć pod wodę i odkrywać tajemnice ryb
i łowisk. Zapowiada i relacjonuje najciekawsze wydarzenia interesujące pasjonatów: zawody, imprezy oraz targi wędkarskie w Polsce i za granicą.

Miesięcznik kosztuje 9,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.