„Mamma Mia 2” z „Party-Życie Gwiazd”

„Mamma Mia! Here We Go Again!” to amerykański film w reżyserii Ola Parkera, będący kontynuacją ekranizacji musicalu Mamma Mia! z 2008, którego fabuła opiera się na piosenkach szwedzkiego zespołu ABBA.


W filmie zagrali m.in. Amanda Seyfried, Dominic Cooper, Colin Firth, Pierce Brosnan i Meryl Streep. Pojawili się również nowi aktorzy, w tym także Cher. Premiera produkcji zaplanowana była na 20 lipca 2018, natomiast w Polsce 27 lipca 2018. W grudniu 2017 zaprezentowano oficjalny zwiastun filmu, a w styczniu 2018 dwa nowe. Filmowa wyspa Kalokairi to w rzeczywistości chorwacka wyspa Vis, na której realizowano film.

Sophie przygotowuje się do uroczystego otwarcia hotelu na greckiej wyspie Kalokairi ku czci swojej matki Donny, która zmarła rok wcześniej. W trakcie przygotowań wspomina historię młodości matki i okoliczności jej poznania z Samem, Harrym i Billem, spośród których jeden z nich jest ojcem Sophie. Po otwarciu hotelu Sophie dowiaduje się, że jest w ciąży. Na otwarcie przybywa niezaproszona babcia dziewczyny, Ruby.

Dwutygodnik z filmem jest w sprzedaży od poniedziałku, 8-ego kwietnia, w cenie 19,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.