„Gentelman z rewolwerem” skradnie Ci serce

W poniedziałek, 1-ego kwietnia, do dwutygodnika „GALA” (BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O.O.) zostanie dołączony film „Gentleman z rewolwerem” – amerykańska komedia kryminalna z 2018 roku w reżyserii Davida Lowery’ego.

Główne role w filmie zagrali Robert Redford, Casey Affleck, Danny Glover, Tika Sumpter, Tom Waits i Sissy Spacek. Premiera filmu odbyła się 31 sierpnia 2018 podczas Festiwalu Filmowego Telluride. Miesiąc później, 28 września, obraz trafił do kin na terenie Stanów Zjednoczonych. W Polsce premiera filmu odbyła się 16 listopada 2018.

Forrest Tucker (Robert Redford) zaczął kraść, kiedy miał piętnaście lat. Osiemnaście razy skazany na więzienie uciekał zza krat trzydzieści razy tylko po to, żeby znów rabować banki. Teraz Tucker jest u schyłku przestępczej kariery, ale wcale nie zamierza zmieniać stylu życia. Razem z najlepszymi kumplami Teddym Greenem (Danny Glover) i Wallerem (Tom Waits) planuje kolejny napad na bank. Pewnego dnia Forrest spotyka wdowę Jewel (Sissy Spacek) i zakochuje się w niej z wzajemnością. Tymczasem ambitny policjant John Hunt (Casey Affleck) za wszelką cenę chce wsadzić Tuckera za kratki.

„GALA” z filmem będzie kosztować 29,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.