Wielka Kolekcja „Historia PRL 1944 – 1989”

Do kiosków i księgarń trafiła Wielka Kolekcja „Historia PRL 1944-1989” wydana przez Axel Springer Polska. Patronami medialnymi kolekcji są „Dziennik”, „Newsweek”, a także Radio Zet.
„Historia PRL” to unikalna seria 25 tomów przedstawiająca dzieje Polski w latach 1944-1989. To przewodnik po zjawiskach, tematach polityczno-społecznych, kulturze, partyjnych świętach, znanych postaciach, modach, absurdach, kultowych przedmiotach lat przypadających na okres PRL-u. Kolekcja ma atrakcyjną formułę graficzną. Jest bogato ilustrowana zdjęciami, grafikami, oraz dokumentami z tych czasów. Dla wielu czytelników lektura serii będzie sentymentalną podróżą do czasów dzieciństwa i młodości.

Kolejne tomy Wielkiej Kolekcji „Historia PRL 1944 – 1989” będą ukazywały się w poniedziałki. Pierwszy tom, prezentujący lata 1944-1945, będzie do nabycia w cenie 6,99 zł lub wraz z Newsweekiem w cenie 7,99 zł. Kolejne tomy, przedstawiające historię PRL-u w porządku chronologicznym, będą sprzedawane w cenie 19,99 zł, w wybranych punktach sprzedaży prasy oraz księgarniach. Wydawca przygotował również ofertę prenumeraty całej serii.

W kampanię reklamową oprócz wymienionych mediów zaangażuje się również Bogumiła Wander, jedna z najbardziej znanych postaci z PRL-u. Dodatkowo recenzentem jednego z pierwszych tomów jest historyk profesor Marcin Król.

Do kupienia w sklepie internetowym kolporter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.