Auto Świat Extra o Formule 1

W poniedziałek, 9 marca, na rynku ukazało się wydanie specjalne Auto Świat Extra poświęcone Formule 1. Na 60 stronach opisano zespoły i kierowców, którzy wystartują w sezonie 2009, a także samochody, tory wyścigowe i kulisy najważniejszych wyścigów z cyklu Grand Prix.
Najnowsze wydanie Auto Świat Extra skierowane jest do kibiców Formuły 1 i sympatyków Roberta Kubicy, jedynego polskiego kierowcy w tych zawodach. Czytelnicy znajdą w numerze dokładne opisy 9 startujących zespołów i sylwetki 18 najlepszych kierowców. W wydaniu prezentowane są także samochody wyścigowe wraz opisem zmian regulaminowych obowiązujących w sezonie 2009.

Auto Świat Extra przedstawia wszystkie tory wyścigowe, na których odbędą się zawody. Zestawienia zawierają m.in. mapy torów, osiągane przez kierowców rekordy i rozmieszczenie planowanych pit stopów. Czytelnicy znajdą w wydaniu także informacje o najważniejszych ludziach Formuły 1, pieniądzach i kulisach widowiskowych Grand Prix. Wydanie wzbogacono o kalendarz z terminami wyścigów, który kibice mogą na bieżąco uzupełniać wynikami zawodów.

Wydanie specjalne Auto Świat Extra dostępne jest w cenie 5 złotych. Redaktorem naczelnym wydania jest Stanisław Sewastianowicz.

Źródło: Axel Springer Polska

PROMOCJA
Sklep internetowy kolporter.pl poleca grę „F1 Championship Season 2000” – symulację wyścigów Formuły 1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.