TELE ŚWIAT w nowym layoucie

<!-- 8ab4d43d0518257bd6e461ee5d585951 -->

15 grudnia ukazał się na rynku Tele Świat w zwiększonej o 16 stron objętości (łącznie 116 stron), odnowionym layoucie i o rozbudowanej zawartości merytorycznej. Jest to kolejny krok w rozwoju pisma, należącego do segmentu pism telewizyjnych Premium Wydawnictwa Bauer.


Znacznemu rozbudowaniu (ponad 20 stron) uległ dział popularno-naukowy, co wiąże się m.in. ze wzrostem zainteresowania czytelników kanałami tematycznymi. Ponadto zwiększona została – z 54 do 72 – liczba stacji telewizyjnych, których program jest publikowany w magazynie. Tym samym Tele Świat staje się, obok To i Owo TV, pismem o najszerszej ofercie programowej.
W każdym numerze znajdą się co tydzień opisy ponad 400 filmów, omówienia premier kinowych i DVD, informacje o gwiazdach, praktyczne porady (podróże, kuchnia, zdrowie, uroda) rozrywka (krzyżówki, horoskop, humor) oraz strony dedykowane m.in. nowościom na rynku platform cyfrowych.

Wysoka jakość edytorska, rozbudowana część magazynowa, stała objętość 116 stron sprawiają, że Czytelnicy Tele Świata otrzymają jeszcze ciekawszy i bardziej różnorodny niż dotychczas produkt.

Źródło: Informacje Prasowe Bauer Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Komentarz do “TELE ŚWIAT w nowym layoucie”