Setny numer PLAY

W czwartek 11 grudnia ukazał się setny numer magazynu o grach PLAY wydawanego przez Axel Springer Polska. Jubileuszowe wydanie zostało powiększone i wzbogacone o wyjątkowe dodatki.

Setny numer magazynu PLAY powiększony został do 76 stron. Oprócz tego do wydania dołączono 16-stronicowy dodatek w całości poświęcony grom na konsole, 24-stronicowy komiks „Dead Space, a także unikatowy materiał na temat gry „Dragon Age: Początek”. Prezentem od wydawcy jest hit na DVD – polska premiera pełnej wersji kultowej gry MAFIA, która przenosi użytkowników w realia Ameryki lat 30. XX wieku i jej gangsterskiego półświatka. Dołączona gra wydana jest w polskiej wersji językowej.

– Setny numer PLAY to ważne wydarzenie dla nas wszystkich. Cieszę się, że możemy dostarczać czytelnikom nie tylko najświeższych informacji, ale również prezentować największe legendy rynku gier komputerowych. A MAFIA to numer jeden wśród legend – mówi Jakub Kowalski, redaktor naczelny PLAY.

Magazyn PLAY ukazuje się nakładem wydawnictwa Axel Springer Polska od 2000 roku. Jest bogato ilustrowanym pismem poświęconym grom komputerowym na PC dla średniozaawansowanych i zaawansowanych graczy. Redaktorem naczelnym magazynu jest Jakub Kowalski.

Źródło: Informacje Prasowe Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.