Szóste urodziny „Show”

Show_06_10_2014

Urodzinowe wydanie magazynu „Show” , w powiększonej objętości 108 stron, jest już dostępne na rynku.
W urodzinowym „Show” goszczą wyjątkowe gwiazdy. W numerze m.in. szczera rozmowa z Agnieszką Dygant, która specjalnie dla „Show”, po długim czasie, przerwała milczenie. W wyjątkowym wywiadzie Jan Englert opowiada o grzechach młodości i późnym ojcostwie.
Ponadto urodzinowy „Show” zabierze swoje czytelniczki w 6 niezwykłych podróży tropem gwiazd. Pokaże 6 najbardziej spektakularnych metamorfoz, jakie przeszły znane celebrytki, a także przedstawi sześciu wspaniałych mężczyzn, którzy zdradzili, co sadzą o kobietach i miłości.

Z kolei w SHOW Style aktorka Małgorzata Kożuchowska typuje 6 kobiet i jednocześnie 6 modowych ikon, które są dla niej inspiracją. Znana modelka, Kamila Szczawińska, zabierze czytelniczki na zakupy i wskaże 6 hitów na jesień. 6 polskich gwiazd zdradzi, jakich używa kosmetyków i jak pielęgnuje swoją urodę. Natomiast Ania Starmach, znana z programu Master Chef, przygotowała 6 wyjątkowych przepisów na słodkości, które wcale nie tuczą!

W urodzinowym „Show” czytelniczki znajdą również konkursy przygotowane specjalnie z okazji jubileuszu, w których można wygrać wartościowe bony na zakupy.

Cena magazynu wynosi 1,99 zł za egz., nakład 325 tysięcy.

(na podstawie informacji Bauer Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.