Projekty domów za darmo

Tegoroczna wielka powódź i katastrofalne w skutkach osunięcia ziemi spowodowały, że tysiące rodzin z całej Polski w jednej chwili straciły swoje domy i cały majątek. Wiele rodzin będzie musiało od podstaw odbudować swoje miejsce na ziemi. Może w tym pomóc bezpłatny projekt domu, który za pośrednictwem miesięcznika „Nasz Kolporter” oferuje Biuro Projektów Archon+.

– Zapraszamy wszystkie osoby, które planują odbudowę swojego domu, do kontaktu z naszym biurem – mówi Jolanta Drzymalska, Promotion Manager z Biura Projektów Archon+. – Nasi pracownicy przekażą  informacje dotyczące wszelkich formalności, które są niezbędne, aby otrzymać darowiznę projektu oraz prześlą bezpłatny katalog „Domy, które kochacie” z pełną ofertą, prawie 700 gotowych projektów domów, które uzyskały rekomendacje wielu inwestorów budujących domy na terenie całego kraju. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa  będzie zachętą dla wszystkich producentów materiałów budowlanych do włączenia się w akcję pomocy powodzianom.

Aby otrzymać szczegółowe informacje, wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta  ARCHON+: telefon 12 37 21 900 lub e-mail archon@archon.pl.

Redakcja „Naszego Kolportera” włącza się w akcję pomocy powodzianom – na swoich łamach będzie przekazywać informacje od firm, które zadeklarują wsparcie osób poszkodowanych przez tegoroczną klęskę żywiołową.  

Maciej Topolski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.