„Sezon w Ogrodzie” – nowy miesięcznik Burdy

Nakładem wydawnictwa Burda ukazał się pierwszy numer miesięcznika „Sezon w Ogrodzie”. Magazyn  jest odpowiedzią na potrzeby czytelników, którzy szukają prostych, krótkich i sprawdzonych porad dotyczących uprawy roślin oraz aranżacji zielonych przestrzeni.

Magazyn stawia na sezonowość i stanowi kompendium wiedzy ogrodniczej na dany miesiąc. Podane w krótkiej formie i bogato ilustrowane rady mogą być zastosowane przez czytelników „od zaraz”, a kalendarium prac pomoże zaplanować niezbędne prace w danym miesiącu.

Starannie dobrane przez redakcję treści są uzupełnione o wskazówki pochodzące z listów czytelników. Miesięcznik „Sezon w Ogrodzie” podobnie jak „Przepis na Ogród” jest dla czytelników platformą służącą do wymiany ogrodniczych doświadczeń. Za każdą poradę autorzy otrzymują 75 zł, a właściciele ogrodów z okładki aż 300 zł!

Tytuł skierowany jest do grona miłośników ogrodnictwa, aktywnie poszukujących praktycznych porad i chętnie dzielących się własnym doświadczeniem.

Redaktor naczelną czasopisma jest Marta Suta, która jest też naczelną miesięczników „Kocham Ogród” i „Przepis na Ogród”.

Pierwsze wydanie magazynu liczy 68 stron i ukaże się w nakładzie 120 tys. egzemplarzy, w cenie 1,68 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.