Październikowy numer „Elle” już w sprzedaży

elle 10 2014

Najnowszy numer miesięcznika „Elle” jest już w sprzedaży. Gwiazdą okładki październikowego wydania jest Natalia Klimas, aktorka znana z ról w serialach TVN, która niedawno wróciła do Polski po kilkuletnim pobycie w Nowym Jorku.

„Elle” publikuje ekskluzywny wywiad z Jasonem Wu, pochodzącym z Tajwanu projektantem, który mimo młodego wieku jest jedną z najważniejszych postaci światowej mody i od niedawna dyrektorem kreatywnym w Hugo Boss.

W numerze także niezwykła sesja mody prezentująca kreacje polskich marek. Udowadnia, że nasi projektanci nie tworzą już tylko z myślą o czerwonym dywanie, ale ubierają ulice miast.

Jak co roku „Elle” typuje największe talenty wśród młodych, debiutujących aktorów. Pięcioro z nich bierze udział w naszej sesji zdjęciowej. Wszyscy grają w głośnych filmach, które będą pokazywane we wrześniu podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Magazyn pisze o ważnych sprawach kobiet: karierze, relacjach, seksie. W reportażu „Pasja i pieniądze” pokazujemy sylwetki bizneswoman, które w młodym wieku rozkręciły interesy i zarobiły duże pieniądze. W tekście o mediach społecznościowych zastanawia się, jak korzystać z nich mądrze.

Po raz kolejny „Elle” świętuje z czytelniczkami swoje urodziny. Redakcja ogłosiła konkurs, w którym nagrodą jest voucher na luksusową biżuterię.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.