O Amber Gold w magazynie „BBP”

W najnowszym wydaniu „Bloomberg Businessweek Polska” – pierwsze i jedyne zdjęcia Marcina Plichty, prezesa Amber Gold, a także wywiad z nim. Nowy numer „BBP” w sprzedaży w poniedziałek, 6 sierpnia.

Przed biznesem Marcina Plichty ostrzega Komisja Nadzoru Finansowego. Jego interesom przygląda się ABW. On sam broni się i oskarża: „Ktoś próbuje zrobić ze mnie przestępcę. Te wszystkie sprawy, które się dzieją, mają doprowadzić do zniszczenia mojej firmy”

W „BBWP” także zapowiedź radykalnych zmian. Premier mówi o oczyszczeniu spółek Skarbu Państwa i agencji z krewnych i znajomych polityków. Czy jednak nie powinien zacząć od naprawy tego, co dzieje tuż pod jego nosem, w gabinetach politycznych ministrów? „BBWP” sprawdza również, kiedy możemy się spodziewać liberalizacji cen energii.

W „BBWP” ponadto: sylwetka Andrew Masona, szefa… Grouponu, ile zarabiają polskie kluby piłkarskie, dlaczego minister sprawiedliwości Jarosław Gowin przeciąga deregulację zawodów, oraz znakomici polscy designerzy, którzy projektują kształty bmw, audi lub fordów.

„Bloomberg Businessweek Polska” to polska edycja jednego z najbardziej wpływowych magazynów na świecie.

(na podstawie informacji Media Point Group)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.