Magazyn „Śledczy” w nowej odsłonie

Odnowione wydanie magazynu „Śledczy”, ukazującego się w linii Focus wydanie specjalne, trafiło do sprzedaży 7 sierpnia br. Powiększenie formatu, nowy felietonista oraz nowe rubryki to najważniejsze zmiany, które wprowadził wydawca magazynu.

– Odświeżony „Śledczy” ma bardziej nowoczesny i graficzny charakter. Ponadto magazyn drukowany jest na grubszym papierze i w powiększonym formacie. Nowym felietonistą magazynu został Jarosław Sokołowski pseudonim Masa, najsłynniejszy świadek koronny w Polsce – zapowiada zmiany redaktor naczelny magazynu „Śledczy”, Artur Górski.

Format magazynu uległ wydłużeniu (dotychczasowe wymiary: 190×249 mm; po zmianach: 190×273 mm). Zmianie uległ również dotychczasowy podział – działy Kraj, Świat i Archiwum zastąpiły Sekcja Kryminalna, Sekcja Dochodzeniowa, Sekcja Analiz i Sekcja Archiwalna. Znajdą się w nich materiały zarówno krajowe jak i zagraniczne. Ponadto poszerzona została rubryka Kalejdoskop, m.in. o infografikę.

W pierwszym numerze po zmianach nie zabraknie tekstów cenionych reporterów śledczych, w tym raportu Ewy Ornackiej oraz felietonu Dariusza Lorantego. Tematem okładkowym numeru są oszuści matrymonialni – krążący po portalach randkowych, bezwzględnie wykorzystujący naiwność kobiet poszukujących partnera. W magazynie ukaże się również reportaż z Ukrainy o bezkarności dzieci najważniejszych polityków i oligarchów.

(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.