Niezbędnik kierowcy z „Gazetą Wyborczą”

Z myślą o wszystkich obecnych i przyszłych kierowcach „Gazeta Wyborcza” przygotowała wakacyjny niezbędnik – książkę „Kodeks drogowy” i płytę „Twoje prawo jazdy”.

Jako pierwszy – w poniedziałek, 6 czerwca – z  „Gazetą Wyborczą” ukaże się „Kodeks drogowy”. Książka odpowiada m.in. na pytania, ile punktów karnych grozi za przekroczenie dozwolonej prędkości o 50 km/h i wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu oraz jakie prawa zyskali rowerzyści i jaka kara grozi za przejechanie rowerem przez przejście dla pieszych. Wydanie zawiera treść aktualnej ustawy Prawo o ruchu drogowym, nową tabelę mandatów, wykaz punktów karnych oraz komplet znaków i sygnałów drogowych. Czytelnicy znajdą też w nim nowe przepisy rowerowe.

Cena „Gazety” i książki to 7,99 zł.

We wtorek, 7 maja z „Gazetą” będzie można kupić płytę CD-ROM „Twoje prawo jazdy”. To multimedialny przewodnik dla kierowców, który zawiera m.in. filmy instruktażowe; aktualne testy egzaminacyjne kat. A, B, C, D; przepisy, znaki, sygnały drogowe; tabelę mandatów i punktów karnych; kurs pierwszej pomocy oraz specjalny dział „Rowerzyści w ruchu drogowym”.

Cena „Gazety Wyborczej” i płyty – 6,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.