„Tele Tydzień” poszerza formułę

tele tydzień 2015-08-31

Począwszy od 31 sierpnia „Tele Tydzień” będzie ukazywał się z nowymi materiałami redakcyjnymi pod wspólną nazwą „Tele Tydzień Plus”. Pozytywne przyjęcie przez czytelników zapoczątkowanej latem strategii poszerzenia tematyki o treści spoza obszaru telewizji skłoniło wydawcę do rozwinięcia tej formuły.

Obecnie „Tele Tydzień” to jedyny w segmencie TV ogólnotematyczny magazyn z programem telewizyjnym.

„Tele Tydzień Plus” to nowe rubryki poświęcone tematom do tej pory obecnym w mniejszym stopniu w magazynie. Co tydzień pojawiać się będą teksty sygnowane przez Stanisława Janickiego, gospodarza cyklu „W starym kinie”, o największych gwiazdach polskiego filmu oraz reportaże przedstawiające dalsze losy bohaterów programu Elżbiety Jaworowicz „Magazyn Expresu Reporterów”.

W „Tele Tygodniu” pojawi się także rubryka, w której omawiane będą aktualne zagadnienia konsumenckie – zmiany w prawie, nowe regulacje i bieżące tematy. Magazyn publikować będzie także kalendarium przywołujące najważniejsze wydarzenia sprzed lat, jak i cieszący się dużym zainteresowaniem czytelników, cykl „Encyklopedia Zdrowia”.

Cena magazynu nie ulega zmianie i nadal wynosić będzie 1,99 zł.

(na podstawie informacji Bauer Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.