Najnowsza „Kuchnia” z książką kucharską

kuchnia 3 2015

Razem z marcowym wydaniem miesięcznika „Kuchnia”, które ukazał się we wtorek, 17 lutego br., czytelnicy mogą kupić jedną z czterech książek z przepisami do wyboru. Redakcja magazynu przygotowała też prezent dla czytelników: zeszyt z 47 przepisami na obiad w pół godziny.

Głównym bohaterem marcowego wydania „Kuchni” jest imbir – redakcja proponuje wiosenne przepisy na obiady, sałatki i desery z tym składnikiem, m.in. na zupę imbirową na kaczce i bezy morelowo-imbirowe. W numerze dostępne są też przepisy na risotto – klasyczne i z wymyślnymi dodatkami, a także sposoby na przygotowanie małż i dziczyzny oraz samodzielne wykonanie wegańskiego mleka migdałowego.

W najnowszej „Kuchni” Sebastian Olma, szef kuchni Kafe Zielony Niedźwiedź wypełnia krótki kwestionariusz i proponuje przepisy m.in. na żur z jajkami przepiórczymi i perliczkę z cykorią, mandarynkami i morelami, a Marta Gessler, właścicielka Qchni Artystycznej swoimi przepisami spróbuje przywołać wiosnę.

W numerze również: Ludwik Lewin pisze o gastronomii molekularnej, a Inka Wrońska zaprasza do Walii; historia prohibicji w Stanach Zjednoczonych, a także felietony stałych autorów oraz książki i miejsca polecane przez redakcję.

Najnowsze wydanie miesięcznika „Kuchnia” ukaże się ze specjalnym zeszytem z przepisami na obiad w pół godziny, m.in. pomysłami na dania mięsne, rybne i wegetariańskie.

Numer będzie można kupić z dodatkiem – książką kucharską do wyboru: „Śniadania na dobry początek”, „Kuchnia śródziemnomorska”, „Ciasta z owocami” i „Dania bez glutenu”.

Cena marcowego wydania „Kuchni” z książką to 14,99 zł, cena pisma w wersji podstawowej wyniesie 9,99 zł.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.