Magazyn „Ładny Dom” z dodatkiem dla czytelników

ładny dom 3 2015

W marcowym, poszerzonym wydaniu miesięcznika „Ładny Dom”, dostępnym już na rynku, czytelnicy znajdą ponad 200 stron wskazówek dotyczących budowy, remontu i wykańczania domu. Numer ukaże się z dodatkiem „Trendy 2015”, prezentującym najlepsze produkty do budowy domu.

Na łamach marcowego „Ładnego Domu” czytelnicy znajdą też porównanie kosztów wybudowania ścian z różnych materiałów oraz systemów alarmowych w wersji mini i maxi, zaprojektowanych dla domu parterowego i piętrowego. Dowiedzą się również, ile naprawdę trzeba wydać na montaż i eksploatację pomp ciepła – opowiedzą o tym ich użytkownicy. Inwestorom, którzy w najbliższym czasie planują zakup materiałów, redakcja poleca artykuły o tym, jak wybrać blachodachówkę, co trzeba wiedzieć o styropianie oraz jak zróżnicowane są ceny okien (i od czego zależą).

W najnowszym „Ładnym Domu” można także znaleźć porady dla remontujących i wykańczających wnętrza: jak przygotować się do rozbudowy i przebudowy domu oraz na co zwrócić uwagę, wybierając drewniane podłogi, deszczownice, płyty grzejne i kominki. Redakcja podpowie też, jak zająć się otoczeniem domu: zaplanować ogród idealny czy założyć warzywnik. Jak co miesiąc, w wydaniu znajdzie się aktualny kalendarz prac ogrodniczych.

Marcowe wydanie „Ładnego Domu” ukaże się z dodatkiem „Trendy 2015”, zawierającym propozycje najlepszych materiałów do budowy domu. Numer ma większą objętość – w sumie 204 strony i można go kupić w cenie 9,99 zł.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.