O tym, jak się kochamy

Od czwartku 15 czerwca br. dostępne są lipcowe „Wysokie Obcasy Extra” (wyd. Agora) w cenie 12,99 zł.  Wydanie jest też dostępne z prezentem – podkładem marki Soraya Plante.

Lipcowe „Wysokie Obcasy Extra” prezentują kolejne inspirujące artykuły – na łamach numeru ukazały się m.in. sylwetka meksykańskiej artystki Fridy Kahlo. Zadręczona artystka, odważna feministka czy specjalistka od budowania wizerunku? Redakcja spróbuje odpowiedzieć na pytanie kim była naprawdę dzisiejsza ikona kultury.

Tematem numeru jest współczesna miłość. Jak się dziś kochamy? O swoich związkach opowiadają opowiadają Maciej Sieńczyk, Agnieszka Graff i Michał Piróg. Edukatorka seksualnej dr Alicja Długołęcka tłumaczy, że granice naszej seksualności się rozmywają, a orientacja to często kwestia emocji, zaś psychoterapeutka par Magdalena Gawrych w rozmowie z Krystyną Romanowską przybliży czytelnikom, jak stawiać granice w związku. W wydaniu nie zabraknie też idealnej na obecną pogodę mody plażowej prosto z Wysp Kanaryjskich, którą opisze Magdalena Kacalak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.