Marcowa „Nowa Fantastyka” w sprzedaży

W sprzedaży jest już marcowy numer miesięcznika „Nowa Fantastyka”. Czasopismo można kupić m.in. w salonikach prasowych Kolportera.

W środku najnowszego numeru „Nowj Fantastyki”, między innymi:

Czy widzisz świetlika w tunelu? – felieton Jakuba Ćwieka o wznowieniu serialu „Firefly”.

Artykuł o mitycznych potworach, czyli kryptozoologia w pigułce, część druga. Co uciekło naukowcom z muzeum paleontologicznego – tropi Agnieszka Szady.

 „Granice nauki – współczesna fantastyka wobec trendów, odkryć i wynalazków”. Jak współcześni autorzy fantastyki radzą sobie z tempem odkryć naukowych – o tym pisze Marcin Zwierzchowski.

„Cudowna elektryczność”, czyli co fantastyka zawdzięcza medykom – elektrykom. Artykuł Adama Przechrzty o cudownym wpływie elektryczności na ożywianie materii nieożywionej.

Robak zmienia ludzi w monstra zdolne zabić dla seksualnego zadowolenia – felieton Łukasza Orbitowskiego o horrorze „Dreszcze”.

Ponadto rozmowa z Michaelem Marcusem Thurnerem, autorem „Podróży Turila”, opowiadania polskie i zagraniczne, recenzje książek, komiksów i filmów. Na deser 4 konkursy dla czytelników. Do wygrania: „Lament”, „Dziewiąty Legion”, „Excalibur” oraz „Opowieści z Wilżyńskiej Doliny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.