Magazyn „Dziecko” z dodatkiem i książeczką

dziecko 3 2014

Najnowsze wydanie magazynu „Dziecko”, które można kupić od 6 lutego 2014 r., ukaże się w sprzedaży z poradnikiem poświęconym urządzaniu przyjęć urodzinowych dla dzieci. Do wydania będzie też dołączona książeczka o Śwince Peppie z naklejkami.

Tematem numeru jest wychowanie bez kar i nagród. W nowym cyklu o rozwoju niemowlęcia eksperci „Dziecka” odpowiadają na pytania, które często nurtują młodych rodziców. W magazynie znalazły się też m.in. propozycje zabaw z maluchami w pierwszym roku życia, porady, jak wybrać dobrą nianię i jak ochronić dziecko przed rotawirusem. A także przepisy Agnieszki Kręglickiej na warzywne dania dla maluchów, propozycje modnych piżamek, przegląd domowych huśtawek i reportaż z warsztatów dla ojców organizowanych przez doświadczonych szwedzkich trenerów.

Do magazynu dołączona jest książeczka o Śwince Peppie oraz dodatek pt. „Urodziny. Jak urządzić wspaniałe przyjęcie?” z pomysłami na zabawy, przepisami na torty i przekąski oraz propozycjami ciekawych miejsc, w których można zorganizować urodzinową imprezę.

Magazyn „Dziecko” dostępny jest m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.