Jak powstało 50 przebojów o miłości

16 lipca do sprzedaży trafiło specjalne wydanie „Życia na Gorąco” (Bauer) – „Historia niejednej piosenki” – bogato ilustrowany, 100-stronicowy zbiór opowiadań o tym, w jakich okolicznościach powstało 50 najpiękniejszych polskich  przebojów o miłości. Cena albumu – 9,99 zł.

Album zawiera opowieści o uczuciowych perypetiach największych polskich wokalistów, ich młodzieńczych fascynacjach, pierwszych spotkaniach przyszłych małżonków, burzliwych romansach i bolesnych rozstaniach.

Wydanie specjalne „Życia na Gorąco” to historie o dekadach polskiej muzyki rozrywkowej począwszy od utworów „Zachodni wiatr” Marty Mirskiej czy „Serduszko puka w rytmie cza cza” Marii Koterbskiej, przez klasyki rocka jak „Nie płacz Ewka” Perfectu czy „Jolka, Jolka pamiętasz” Budki Suflera po przeboje lat 90. „Statki na niebie” De Mono i „Bo jesteś ty” Krzysztofa Krawczyka.

Czytelnicy znajdą w albumie także historie ulubionych utworów z festiwali w Sopocie i Opolu: „Małgośka” Maryli Rodowicz, „Piękna wiolonczelistka” Skaldów czy „Historia jednej znajomości” Czerwonych Gitar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.