„Elle Man” na jesień

Na rynku pojawił się jesienne wydanie magazynu „Elle Man” (Burda Media) w cenie 19,99 zł. W numerze akcja „Szaleństwo zakupów” z rabatami do -60% na zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online.W najnowszym „Elle Man” Michał Żurawski opowiada o swoim wyjątkowym wyzwaniu zawodowym, z jakim przyszło mu się zmierzyć wcielając w rolę ,,Króla”, w serialu powstałym na podstawie powieści Szczepana Twardocha, którego premiera już tej jesieni.

O tym jak zmierzyć się z przyszłością mówi Marcin Wasilewski, jeden z najtwardszych i najbardziej walecznych polskich sportowców, który rozpoczyna właśnie życie „po piłce”, u boku rodziny. Na łamach magazynu wystąpił wraz z synem, Oscarem.

Melancholijne, może jeszcze obciążone odrobiną żalu, ale już spokojne emocje da się wyczuć w wywiadzie z Markiem Niedźwieckim, który pewnie wróciłby do Trójki, gdyby usłyszał zwyczajne ludzkie przepraszam. Jak widzi życie „po Trójce”?

W muzycznym kręgu pozostajemy dzięki historii Krzysztofa Zalewskiego. Długo czekał na swój czas i solową karierę. Jego opowieść uczy, że nie wolno mieć wątpliwości i należy walczyć o swoje marzenia do końca. W swoje marzenie tak jak Krzysztof uwierzył też Dawid Woskanian. Pierwszy na świecie zawodowy model cierpiący na zespół Tourette’a. Potrafił dokonać niemożliwego, otworzył nową kartę w historii modelingu. W „Elle Man” wystąpił w ekskluzywnej sesji modowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.