„Cztery Kąty” tańsze o 2 zł

cztery kąty 4 2016

Od czwartku, 10 marca br., na rynku nowe wydanie miesięcznika „Cztery Kąty”, dostępne w cenie 4,99 zł, a więc tańsze o 2 zł. Redakcja magazynu zachęca czytelników do wiosennych porządków i dokonania zmian w swoich mieszkaniach oraz skorzystania z atrakcyjnych kuponów rabatowych na zakupy ze zniżką w sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Kwietniowe „Cztery Kąty” przedstawiają 28 pomysłów na to, jak odmienić mieszkanie w weekend, atrakcyjne wnętrza inspirowane paryskimi kamienicami oraz przebudowany dom letniskowy w Beskidach, a także przegląd akcesoriów, które mogą ułatwić wiosenne porządki.

Czytelnicy nowego numeru miesięcznika dowiedzą się również, jak wybrać oszczędny sprzęt AGD, by płacić niższe rachunki za prąd, jak dobrze zaprojektować łazienkę na poddaszu oraz o czym warto pamiętać, kupując łączniki elektryczne.

W wydaniu znajdą się 72 kupony rabatowe na zakupy ze zniżką do 80% w sklepach z wyposażeniem wnętrz – internetowych i stacjonarnych w całej Polsce.

„Cztery Kąty” można kupić w wersji podstawowej w cenie 4,99 zł lub z dodatkiem – numerem specjalnym „Urządź z nami pierwsze mieszkanie” przygotowanym z IKEA w cenie 9,99 zł.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.