„Gala” w większym formacie

gala 11 2014

Począwszy od bieżącego numeru magazyn „Gala” zyskuje nowy większy format (230 x 299 mm) oraz nowy bardziej luksusowy papier. Wraz ze zmianami graficznymi w piśmie wydawca kontynuuje prace nad zmianami w magazynie.

Na okładce najnowszego wydania „Gali” zobaczymy Magdalenę Mielcarz. Mieszka w Los Angeles z mężem i dwiema córkami – Mayą i Indią. Spełnia swój amerykański sen. Dojrzała do tego, żeby realizować swoje marzenia i właśnie nagrywa płytę.Gali opowiada o życiu w Ameryce i występuje w niezwykłej sesji prosto z Kalifornii.

„Gala” rozmawia również z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim o córkach, żonie i obowiązkach domowych oraz o tym, że teraz marzy o synu. W nowej rubryce „Byłam dzieckiem” Krystyna Janda wspomina swoje dzieciństwo i wyznaje, że „z rodzicami spotykała się rzadko”. Jolanta Kwaśniewska opowiada o tym, co teraz jest dla niej sensem życia, a Grażyna Kulczyk mówi szczerze, kiedy traci zaufanie do ludzi.

„Gala” pisze także o uwielbianej przez tłumy Audrey Hepburn, dla której liczyła się tylko rodzina, a prawdziwe szczęście dali jej synowie oraz o Lilly Collins – córeczce znanego tatusia. Redakcja zabiera także czytelników w podróż na polinezyjski atol Tetiaroa, który był własnością Marlona Brando. W dziale mody Gala pokazuje najmodniejsze klasyczne fasony tej jesieni, a w dziale urody o medycynie estetycznej i jej skutecznych sposobach na zachowanie młodości.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.