Magazyn „Książki” z nowymi rubrykami

ksiazki 2 2013

Kolejny numer pisma „Książki. Magazyn do czytania” z dwoma nowymi rubrykami „Książeczki” oraz „Teatry” trafił do sprzedaży we wtorek 26 lutego br.

Książeczki” – to nowa rubryka poświęcona publikacjom dla dzieci, czytelnicy znajdą w niej bajkę Magdaleny Tulli oraz nowy wiersz Jarosława Mikołajewskiego. W nowym dziale „Teatry” Dorota Wodecka rozmawia z Hanną Krall, której reportaże są inspiracją teatru Krzysztofa Warlikowskiego, o tym jak, wyglądają kulisy jej pracy.

W numerze czytelnicy znajdą też m.in. ekskluzywny wywiad z Jeffreyem Eugenidesem – drugim po Jonathanie Franzenie sprawcą odrodzenia wielkiej powieści, autorem pierwszego wielkiego „tołstojowskiego” romansu XX wieku pt. „Intryga małżeńska”. Zadie Smith, wybitna brytyjska pisarka, przedstawi esej o sztuce radowania się i o tym, dlaczego radość trzeba sobie dawkować. Zestawione zostaną także fragmenty najnowszych powieści Eustachego Rylskiego i Jerzego Pilcha.

Ukazaniu się nowego numeru „Książek. Magazynu do czytania” towarzyszyć będzie kolejna odsłona akcji „Czytamy w Polsce”, a w niej: Bestsellery 2012, czyli raport o tym, co czytają Polacy.

Cena magazynu wynosi – 9,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.