„Wyborcza” z dodatkami dla kierowców

„Gazeta Wyborcza” przygotowała specjalne informacje i dodatki dla doświadczonych i przyszłych kierowców.

W poniedziałek, 22 sierpnia, w „Gazecie” będzie można przeczytać informator zawierający niezbędne wiadomości o mandatach wraz z listą najpopularniejszych przewinień kierowców. Informator podpowie też, jak można zmniejszyć liczbę posiadanych punktów karnych i czy można odmówić przyjęcia mandatu.

We wtorek, 23 sierpnia, do „Gazety Wyborczej” będzie dołączona fotoradarowa mapa Polski. Zaznaczono na niej aktualne fotoradary, miejsca ręcznego pomiaru prędkości i czarne punkty. Mapa wskazuje też położenie atrap, które będą w przyszłości likwidowane, oraz miejsca, w których powstaną kolejne fotoradary.

Dzień później – w środę, 24 sierpnia z „Gazetą” dostępna będzie płyta dla przyszłych kierowców pt. „Twoje prawo jazdy”. Na krążku znalazły się aktualne testy egzaminacyjne na wszystkie kategorie prawa jazdy, filmy instruktażowe i efektowne animacje różnych sytuacji drogowych, a także wskazówki dotyczące obsługi technicznej aut egzaminacyjnych różnych marek.

Cena „Gazety” z płytą CD-ROM – 6,99 zł.

Na koniec cyklu „Gazety” dla kierowców w czwartek, 25 sierpnia, ukaże się książka „Kodeks drogowy”. Wydanie zawiera aktualną ustawę Prawo o ruchu drogowym, tabelę mandatów i punktów karnych oraz porady na temat udzielania pierwszej pomocy. Kierowcy mogą sprawdzić w nim m.in., ile będą musieli zapłacić za przekroczenie dozwolonej prędkości i czy mogą być ścigani za wykroczenia drogowe popełnione poza granicami Polski.

Cena „Gazety” z książką – 7,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.