Życie samodzielne, ale nie samotne

Bohaterką okładki październikowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” (wyd. Agora)  jest polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna Helena Englert. Magazyn kosztuje 14,99 zł.

Temat wydania to życie w pojedynkę, czyli życie samodzielne – ale nie samotne – o którym opowiedzą bohaterki i bohaterowie numeru. Wraz z wydaniem „Wysokich Obcasów Extra” czytelniczki i czytelnicy otrzymają prezent: książkę lub parę wzorzystych skarpetek na chłodniejsze jesienne dni.

O karierze, łatwiejszym starcie i pozytywach życia w pojedynkę z Heleną Englert rozmawia w najnowszych „WOE” Maja Staniszewska. W tekście Agnieszki Urazińskiej znalazła się perspektywa Martyny Wojciechowskiej na oczekiwania społeczeństwa wobec życia osobistego kobiet. Męski punkt widzenia na ten temat został przedstawiony przez nauczyciela i ultramaratończyka – Marcina Józefaciuka.

O samotności z wyboru rozmawia Monika Redzisz z profesorem socjologii Tomaszem Szlendakiem. Nie zabrakło też rozmów z kobietami, którym rozwód przyniósł początek nowego i spełnionego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.