Styczniowe „Wysokie Obcasy Extra” z dwiema okładkami

Styczniowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” (wyd. Agora) już w punktach sprzedaży w cenie 9,99 zł. Miesięcznik dostępny jest z dwiema okładkami do wyboru oraz prezentem w postaci kremu do ciała marki California Mango (w limitowanej części nakładu).

Fantazja w życiu, w seksie i w obiektywie, macierzyństwo bez fikcji u Oli Żebrowskiej (bohaterki obu okładek), historia diwy ze slumsów Josephine Baker, prawdy i mity o PCOS oraz kulturalne zapowiedzi na 2022 rok – m.in. te tematy można znaleźć w najnowszym numerze „WOE”.

Bohaterką obu okładek nowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest Ola Żebrowska – mama trójki dzieci, żona aktora Michała Żebrowskiego, założycielka marki Francis & Henry oraz ambasadorka marki YES, która na swoim profilu na Instagramie pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. W rozmowie z Moniką Tutak-Goll opowiada o tym, jak odnajduje się w roli matki, wychowuje swoich synów i łapie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. W wywiadzie zdradza również, skąd wzięła pomysł na to, aby publicznie dzielić się swoimi niewyretuszowanymi zdjęciami przedstawiającymi, m.in. pociążowy brzuch, cellulit na nogach, karmienie piersią czy bałagan w domu i „górę” prania, a także jak znalazła odwagę, aby nauczyć się z tego żartować.

Tematem styczniowego wydania magazynu jest fantazja, dzięki której można znaleźć swój sposób na życie i spełnić nawet największe marzenia. Na dowód redakcja magazynu przedstawia historię kilku znanych osób, m.in. dziennikarki Doroty Warakomskiej, która rzuciła pracę w telewizji, aby wyruszyć w podróż życia, a potem uznać, że najlepsza praca to ta blisko ludzi i pójść na studia rolnicze; piosenkarki Margaret, która postanowiła uciec przed światem i razem z mężem wyprowadziła się do miejscowości w środku lasu oraz aktorów Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty, którzy spełnili swoje marzenie o glampingu i założyli go w Jaśliskach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.