Wydanie specjalnie miesięcznika „Logo”

14 Cze 2016 | opublikował | Kategoria: Najnowsze, Prasa specjalistyczna

logo triathlon

We wtorek, 14 czerwca br. ukazało się specjalne wydanie miesięcznika „Logo” zatytułowane „Triatlon: techniki mistrzów”. To poradnik dla wszystkich entuzjastów tej dyscypliny sportu, a tegoroczne wydanie koncentruje się na technice, biorącej górę nad wydajnością siłową. Numer został przygotowany przez redakcję „220 Triathlon” – największego brytyjskiego magazynu poświęconego triathlonowi.

Wydanie „Triatlon: techniki mistrzów” pomaga pracować nad skutecznością technik pływackich, rowerowych i biegowych. Porad tradycyjnie udzielają zawodowcy, mistrzowie świata i olimpijscy (w tym słynni bracia Brownlee) – ich wskazówki są konkretne, lecz sformułowane językiem zrozumiałym dla triathlonowych nowicjuszy. Od strony polskiej tłumaczeniem i opracowaniem tekstów również zajęli się praktycy, gwarantując rzetelność niełatwego sportowego żargonu. „Triatlon: techniki mistrzów” jest kompleksowym poradnikiem dla aspirującego, początkującego i średnio zaawansowanego triatlonisty.

W częściach tematycznych „Techniki pływackie”, „Techniki rowerowe”, „Techniki biegowe” znalazły się porady, jak doskonalić swoje umiejętności oraz wiele praktycznych wskazówek dotyczących treningów i przygotowań do startu w zawodach, m.in. jak wypracować prawidłowy cykl oddechowy, jak pływać na otwartych wodach, jak radzić sobie z jazdą na rowerze w deszczu i wietrze, jakie są najprostsze triki podbiegowe oraz jak nastawić swój umysł na zwycięstwo.

Poradnik został przygotowany przez redakcję „220 Triathlon” – największego brytyjskiego magazynu poświęconego triatlonowi, wydawanego przez Immediate Media Company Bristol Limited. Redakcja „Logo” dostosowała go do warunków polskich, korzystając z konsultacji z trenerem pływania i lekkiej atletyki Ryszardem Szulem.

„Triatlon: techniki mistrzów” ukazał się w cenie 14,99 zł.

Źródło: Agora

Tagi:

Dodaj komentarz