Wydanie na 75. urodziny

Ukazało się wyjątkowe, jubileuszowe wydanie „Przyjaciółki” (wyd. Bauer). Wydanie podstawowe kosztuje 2,99 zł, a wydanie z książeczką kulinarną 3,79 zł.

Z okładki pierwszego numeru w roku1948 uśmiechała się młoda dziewczyna, Zofia Osica, pracownica działu listów i interwencji nowego pisma. To owe listy i interwencje stały się znakiem rozpoznawczym „Przyjaciółki”. Lata mijały, zmieniała się rzeczywistość, zmieniała się też „Przyjaciółka”. Rósł nakład (sięgał nawet 2 mln!), w latach 70. pojawiły się kolorowe fotografie, w latach 90. zwiększyła objętość i całość drukowana była w kolorze. Nie zmieniło się tylko jedno – „Przyjaciółka” była i pozostała pismem robionym przez kobiety dla kobiet, dla których liczy się każdy list i telefon. Bo tak to było i jest, że hasło „Przyjaciółka” kojarzy się ze wzruszeniem, szczerością i pomocą, co zawsze otwierało i wciąż otwiera mnóstwo drzwi i serc.

Z okazji urodzin redakcja magazynu przygotowała wyjątkowy wywiad z Anną Dymną i specjalne materiały. Wśród nich znalazł się niezwykły reportaż o czytelniczce, która napisała doktorat z „Przyjaciółki”, materiał wspomnieniowy „Z Przyjaciółką przez dekady”, sprawdzone przez dziesięciolecia hity naturalnej pielęgnacji oraz najlepsze przepisy na torty jak z eleganckiej cukierni. Ponadto na brylantowy jubileusz wielki konkurs „Twoja najlepsza przyjaciółka”, w którym można wygrać m.in. biżuterię z diamentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.