Ekologia i umiar

W sprzedaży są majowe „Wysokie Obcasy Extra”. Tematem numeru jest ekologia i umiar, a bohaterką okładki jest Natalie Portman – aktorka, scenarzystka, reżyserka, a także aktywistka popularyzująca idee siostrzeństwa i dbania o planetę. Do nowego wydania miesięcznika dołączone są nasionka rzodkiewki.  Cena 12,99 zł. Numer jest dostępny również z magazynem „Psychologia dla rodziców”.  ​​​​​​

Majowe „Wysokie Obcasy Extra” prezentują inspirujące wywiady – na łamach numeru przeczytacie m.in. o ekologicznych grzechach Anny Dereszowskiej, Pauliny Januszewskiej i Agnieszki Szpili. Natomiast Maja Ostaszewska opowie o budowaniu relacji z dziećmi. Izabela O’Sullivan porusza temat rozstawania się z klasą oraz tego, czy ostatnie miesiące małżeństwa, są trudniejsze niż układanie życia na nowo. Natomiast Patrycja Pustkowiak rozmawia z dr Izabelą Różańską o tym czy młodzi ludzie są gotowi zarabiać mniej, ale pracować w firmie przyjaznej środowisku oraz o tym jak wygląda praca przyszłości według pokolenia Z.

W numerze nie zabrakło też eko-trendów, takich jak farbowanie ubrań za pomocą roślin. Natomiast Ewelina Antonowicz, prezeska polskiego oddziału organizacji fashion revolution, w rozmowie z Magdą Kacalak porusza temat walki o zrównoważoną modę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.