We wrześniowym numerze „Elle”

elle 09 2014

Gwiazdą okładki wrześniowego „Elle” jest Maja Salamon, jedna z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj polskich modelek. W tym sezonie ustanowiła rekord, biorąc udział w 40 pokazach mody. Najważniejszy temat numeru to trendy w modzie na sezon jesień–zima 2014/2015.

„Elle” jako jedyne pismo na rynku publikuje tak wyczerpujące relacje z pokazów najważniejszych światowych projektantów i analizuje tendencje. Pokazuje także, jak inspirować się trendami przy planowaniu jesiennej garderoby.

Pisze o sprawach aktualnych w modzie i kulturze. Magazyn rozmawia z Alexim Lubomirskim, mieszkającym w Nowym Jorku fotografem gwiazd, pochodzącym z arystokratycznej polskiej rodziny.

W tym numerze ciąg dalszy obchodów 20-lecia „Elle”. W cyklu rozmów z ludźmi mody znana psycholog Maria Rotkiel spotyka się z wizażystą Sergiuszem Osmańskim. Rozmawiają o tym, jak w ciągu ostatnich 20 lat zmieniło się podejście Polek do urody, makijażu i własnego wizerunku.

Miesięcznik publikuje ostatnią część TravELLE Guide’a, niezwykłego przewodnika tworzonego przez redakcje „Elle” na całym świecie. Tym razem redaktorki niemieckiej edycji dzielą się swoimi ulubionymi adresami w Berlinie.

Po raz kolejny „Elle” świętuje z czytelniczkami swoje urodziny. Magazyn ogłosił konkurs, w którym nagrodą jest karta upominkowa na zabiegi z kosmetologii i dermatologii estetycznej.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.