W „Wysokich Obcasach Extra”

Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Extra” (wyd. Agora) z prezentem w postaci torebki z nasionami rukoli pojawiło się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 15 kwietnia br. w cenie 9,99 zł.

Tematem majowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” są nowe początki. Redakcja przedstawia trzy wyjątkowe opowieści o urządzaniu się w życiu „od nowa” – historię Bartka opuszczającego Polskę, Barbary decydującej się na odejście od męża i rozpoczęcie życia w pojedynkę oraz Katarzyny Miller, która – śpiewając – rozlicza się z przeszłością.

Gwiazdą okładki najnowszego numeru miesięcznika jest Judi Dench. 86-letnia legendarna angielska aktorka ciągle zaczyna „od nowa” – najważniejszą kobietą Bonda została po sześćdziesiątce, a w wieku 75 lat, prawie dekadę po śmierci ukochanego męża, zakochała się ponownie. I wciąż gra. O niezwykłym życiu ikony kina pisze Maja Staniszewska.

W magazynie przeczytać można także m.in. rozmowę z psycholożką Magdaleną Budziszewską, która podpowiada, jak poradzić sobie z depresją klimatyczną i uratować nasze dzieci przed pogodową katastrofą, a także wywiad z reżyserem i scenarzystą Piotrem Domalewskim o polskim seksie. W dziale Kariera redakcja podpowiada, jak mediować z szefem-żoną, a w dziale Moda przedstawia trend „zero waste”, królujący obecnie w domach projektantów i w naszych szafach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.