Aż cztery dodatkowe mutacje

Od dzisiaj 8 marca br. w sprzedaży nowy numer „Zwierciadła” (wyd. Zwierciadło) w cenie 9,99 zł, do wyboru z dwiema okładkami, których bohaterką jest Barbara Krafftówna. Aktorka powtarzała, że robi wszystko i wszędzie po to, żeby być kochaną. Była między nami, a jednocześnie poza czasem. Zostawiła po sobie kilkadziesiąt ról filmowych i kilkadziesiąt pudełeczek pudru w proszku.

Kwietniowe „Zwierciadło” ma też cztery mutacje: kosmetykiem (mix kosmetyków, do wyboru: żele pod prysznic, szampony, balsamy, kremy itp.) za 9,96 zł; z sypkim pudrem Affect Cosmetics za 9,98 zł; z tuszem do rzęs Affect Cosmetics za 9,97 zł; z książką Wyd. Prószyński za 12,97 zł.

W numerze m.in.:

Temat miesiąca: Wiele dróg prowadzi do celu. Mamy coraz mniej czasu na uratowanie ziemi, naszego domu – tak mówią Ci, którzy kryzysem klimatycznym zajmują się na co dzień. Czyli starają się zapobiec katastrofie. Czasem to działania na szeroką skalę, czasem tylko – dosłownie – na własnym podwórku, na którym stawiają kompostownik. Co możemy zrobić? I czy to ma sens?

Spotkania: „Smak słów”. Aż cztery lata wielbiciele Nigelli Lawson (w tym redakcja „Zwierciadła”) czekali na jej kolejną książkę. Ikona współczesnego gotowania nie zawiodła i tym razem. W „Zrób, zjedz i powtórz” pisze o tym, za co najbardziej ją kochamy – jedzeniu, które jest źródłem nieustannych przyjemności. I jak pysznie o tym pisze!

Zdrowie: Dla kogo oczyszczanie. Temat wraca co roku. Bo często okazuje się, że po zimie przyplątały nam się nadmiarowe kilogramy. Bo już myślimy o tym, jak będziemy wyglądać w kostiumie kąpielowym. Bo chcemy poczuć się lżej i po prostu lepiej. Tym samym wraca też pytanie: czy to działa?

Życie wewnętrzne: Odsłoń się. Dlaczego boimy się odkryć przed drugim człowiekiem? Bo uważamy, że jesteśmy niewystarczające – mówi psycholożka Katarzyna Półtorak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.