W najnowszym numerze „Avanteen”

avanti 9 2015

W najnowszym numerze „Avanteen”, który ukazał się 1 września br., znalazły się propozycje mody szkolnej i streetowej, testy suchych szamponów i peelingów antybakteryjnych, przykłady ćwiczeń na prostą sylwetkę oraz instrukcje, jak samemu zrobić koszulę, spódnicę i etui na telefon. Gwiazdą okładki jest piosenkarka Margaret, która w wywiadzie opowiada o swojej pasji do muzyki i projektowaniu pierwszych kolekcji modowych, a także o pracy nad nową płytą.

Tematem numeru trzeciego w tym roku wydania „Avanteen” jest praca trendforecastera – redakcja tłumaczy, czym zajmuje się ten specjalista i podpowiada, jak można nim zostać. Czytelnicy dowiedzą się też, jak zrobić najładniejsze selfie, czy przyjaźń w sieci jest tym samym, co przyjaźń „w realu” i jakie zagrożenia czyhają na nich w internecie.

Redakcja pisma pomaga w przygotowaniach do nowego roku szkolnego, proponując ubrania na lekcje i na spotkania w mieście, przegląd jesiennych butów i toreb do szkoły, a także ucząc, jak zrobić delikatny makijaż do szkoły. Poleca również przepisy na zdrowe dania i desery z różnego rodzaju płatków, np. owsianych.

Czytelnicy „Avanteen” mogą również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są kosmetyki, bransoletki oraz akcesoria szkolne.

Najnowsze wydanie „Avanteen” ukazało się 1 września br. w cenie 2,99 zł. Numer jest dostępny także w wersji z dodatkiem – skarpetkami Gatta w pięciu kolorach do wyboru (cena magazynu z dodatkiem – 6,99 zł).

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.